| LollipopWithHeroin a întrebat:

Unde in Alexandria sau in Rosiorii de Vede as putea gasi o placa de par(din aia care indreapta si creponeaza) la un pret relativ nu prea mare(de preferat sa nu depaseasca 2 milioane)? Mentionez ca as vrea sa fie si buna.

Răspuns Câştigător
| matraguna1 a răspuns:

Mergi la un magazin de electrocasnice gen Altex. eu mi-am luar recent o placa Philips, iti dau linkul. raport pret/calitate foarte bun. nu cred ca ai nevoie de afisaz electronic al caldurii.ionizari...etc
http://www.altex.ro/....../index.jsp