| Anutza11 a întrebat:

Unde pot gasi Heelys Sheer marimea 35 pana in 200 lei in Bucuresti? Va rog am urgent nevoie de un raspunscrying. Multumesc anticipathappy.

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu găseşti heelys la preţul ăla. Sunt cam 400 cel puţin. Caută eventual pe www.okazii.ro sau cumpără-ţi nişte copii după ei.

| unione a răspuns:

Intra pe okazii.ro uite si un link http://www. okazii.ro/cautare/heelys. html? per_page=10&list_view_type=simple

| unione a răspuns:

Am revenit. Vezi ca au in unirii, redusi de la 450 la 240 parca, in magazinul unirii, la ''office shoes'', in mijlocul magazinului, nu pe margini. sa-mi zici daca ai gasit, fugi!

| everyyoueveryme a răspuns:

Am eu cruz shuz originali, doar ca i'am purtat putin.pretul lor a fost 300 lei, insa daca vrei, ii trimit prin posta cu 65 lei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti heelys la 200 lei doar second cauta pe okazii.ro nu stiu thinking heelys noi sunt cam 350-400 ron.si sunt la office shoeswinking sper sa iti fie de ajutor acest raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe magazina in bucuresti! doar e imposibil sa nu fie unul care sa aiba lucruri numai de la firma heelys.cu placesre!

| diva99 a răspuns:

Ami pare foarte rau dar eu stau in tandarei >:d

| antoniamorarita1989 a răspuns:

Vand eu nr 36 5 cu 140 lei