| Dianuca_7245 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de Heelys Sheer pe mov si nu stiu de unde.Sunt din Radauti si am marimea 36-37 sau chiar 38.Va rog sa imi ziceti un site de unde pot comanda o pereche de Heelys si pretul.Va pooop si funda:*

Răspuns Câştigător
| Skiipper a răspuns:

Incearca pe site-ul okazii.ro au multe modele si preturi rezonabile :) http://www. okazii.ro/cautare/heelys.html? search_desc=1&autoc=write

1 răspuns:
| antoniamorarita1989 a răspuns:

Te mai intereseaza? eu am doua perechi una 36, 5 si una 38, purtarte de max 5 ori de mine si sora mea pret 140 lei.(in magazin sunt 400, deinde, eu le-am luat cu 390 lei.) da-mi mesj daca te mai int