| fleaktpu a întrebat:

Unde pot gasi in Galati carti de joc Bicycle?

Răspuns Câştigător
| Blink182 a răspuns:

Bai prostilor, daca nu stiti sa comentati mai bine nu mai da`ti click pe intrebare.
asa. deci este pe faleza dunarii la elice un magazin Iluzionist-shop acolo au de toate de fiecare data cand trec pe acolo imi iau cate ceva (carti bicycle ..etc)winking si costa doar 19 leiwinking
Uite site-ul lor:iluzionist-shop.ro
Funda!? big grin

| CodriF a răspuns (pentru Blink182):

Stii cumva daca mai este magazinul ala acolo?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IceTy a răspuns:

Nu se gaseste nicaieri in Romania!
Trebuie sa le iei din state...cauta pe ebay sau scrie Bicycle...eu le am de pe site-ul originalhappy

| velind50 a răspuns:

Ignora-l pe IceTy si lasa-l pe el sa isi ia din USA. Exista mai multe magazine in Romania unde gasesti Bicycle si alte modele produse de USPCC. Cele mai bune preturi sunt pe PlayingCards.ro. Eu de 2 ani de cand s-au deschis tot cu ei colaborez si pana acum totul a fost perfect.

| MarkutzZu15 a răspuns:

Le poti gasi foarte usor.Pe faleza la elici
este un magazin de iluzii si gasesti tot felul de Bicycle.