| Mihai_3714 a întrebat:

Unde sa afla magazinul din Bucuresti ``catman shopping club``. Sau daca nu stie nimeni as-i vrea sa stiu si eu de unde pot cumpara genti de umar ( toamna 2010). si harta unde este situat magazinul. Doar in Bucuresti, FUNDA

Răspuns Câştigător
| PetroBlack a răspuns:

Ai incercat asta? http://www.catman.ro/ Catman.ro este singura retea sociala din Romania dedicata femeilor indragostite de shopping. Este, in egala masura, un ghid de shopping care contine produsele a numeroase magazine offline sau online din Romania sau din strainatate. Deci magazinul asta e doar online are unele produse care se gasesc in mall uri :)

fundita?;))