| deyu121 a întrebat:

Vinerea trecuta am comandat ceva de pe internet si am pus metoda de plata prin posta(3-4 zile), dar deja e joi si nu a venit inca comanda si postasul nu a adus nimic azi... oare sa sun la site-ul de pe care am comandat?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Suna la site, doar acestia pot sa-ti dea explicatia corecta, noi n-am putea decat face ipoteze.
P.S. Ai primit confirmarea comenzii?

Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai confirmarea comenzii, in 48 ore lucratoare se proceseaza si se expediaza coletul. Prin posta ajunge in localitatea ta in 2-5 zile lucratoare, trimiterea avizului inca o zi lucratoare, total cca 8 zile lucratoare.
Ca urmare, poti sa te astepti la aviz de azi pana la mijlocul saptamanii viitoare.

| Nomoreregretstb a răspuns:

Mai asteapta o zi apoi suna la site-ul respectiv poate au uitat sa trimita coletul

| BiancaT17 a răspuns:

Posta Romana intarzie foarte mult...Am comandat ceva de pe olx acum o saptamana, nici in ziua de astazi nu a ajuns.Inainte erau mai rapizi, nu stiu ce se intampla cu ei.