| LaviniuA a întrebat:

Voi mancati sosuri din astea din magazine de genul: sos burger, sos barbecue, maioneza cu usturoi, tartar, samourai, tzatzichi, pesto, ketchup etc etc etc?

Or fi bune, sanatoase?
Eu m-am obisnuit sa pun cate ceva pe farfurie cand mananc orice happy

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Sunt foarte sanatoase...pline de aditivi, conservanti, arome si culori artificiale. Personal nu consum asa ceva, nici macar ketchup. Daca am o felie de pizza ( desi mananc foarte rar pizza/shaorma/fast food in general ) atunci prefer sa o mananc simpla, fara ketchup.

8 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Numai sănătoase nu sunt laughing
Cate kg ai? Iartă-mi curiozitatea

| Lupică27 a răspuns (pentru Hyperion7):

Are destule cat sa ne dea si noua

| LaviniuA explică (pentru Hyperion7):

Nu stiu, nu folosesc cantare. Stau bine cu metabolismul.

| Hyperion7 a răspuns (pentru LaviniuA):

Nu știu dacă sa rad.să plâng hypnotized

| ReddY25 a răspuns:

Deloc

| mODIN a răspuns:

Nu stiu daca o sa prind 100 de ani datorita lor, dar fara niste sos pe langa mancare chiar simt ca viata mea ar fi mai trista

| LaviniuA explică (pentru mODIN):

Bravo esti de-al meu laughing ai hainele pline de tzatzicki?

| timidu89 a răspuns:

Stiu ca nu sunt bune de niciun fel, cand imi cumpar sandwich de la fast food sau pizza de la pizzerie, doar atunci consum sosuri. In rest nu maioneza, nu ketchup. Mai nimic nu e sanatos, tu alegi ce sa mananciwinking Eu unul KFC nu am consumat niciodata. Nici MC Donalds decat o singura data tongue Si asta acum 15 ani poate mai mult big grin