| Akarisu a întrebat:

Voua ce telefon vi se pare cel mai folositor?

Răspuns Câştigător
| Izu.Punk a răspuns:

Iphone :X

13 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pai in primul rand sti tu ca era si mai este un fel de Nokia vechi, care nu are multe fite, ala cred eu ca este cel mai folositor.eu mi-am luat telefon Samsung cu nu stiu cate chestii iar peste cateva luni dus o fost. cele mai bune telefoane sunt alea!

| AnaBlackVampire a răspuns:

Cel la care pot sa vorbesc!

| Gizăz a răspuns:

Ăla cu cele mai puţine briz brizuri. Am avut cred că vreo 10 telefoane dar ca Nokia 3310 nu mi-a plăcut niciunul.

| Izu.Punk a răspuns:

Mersi de fundita xD

| andreeasim1 a răspuns:

Nokia 1100 si Nokia x6

| Lorena_2784 a răspuns:

Chiar daca am Sony Ericsson W205 mie mi se par cele mai folositoare Nokia si LG.

| oana97 a răspuns:

Samsung corby mi se pare cel mai folsitor deoarece ai toate optiunile posibile. Funda?

| georginika a răspuns:

Nokia

| Denisa a răspuns:

Samsung Galaxy S:X mi-l cumpara mami si tati de Craciun:X Acuma am Lg Viewty. E bun:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un telefon bun LG Viewty!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact ce a zis Oana97

| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Nokia 1110 dc? pentru ca : tine bateria mult si ce iti trebuie? mp3? nai si tu vreunu pe acasa sa asculti muzica? nu cred ca iti trebuie telefon pentru poze ci pentru a vorbi nu? si tine si mult bateria 2 saptamani daca i-o formezi cum trebuie

| eu_6788 a răspuns:

Cel care functioneazalaughinglaughinglaughing
Glumeam eu cred ca Samsung d900i il am de o gramada de timp si nu imi face fite