| onuticuta200312 a întrebat:

Vreau sa comana astazi de pe Emag cartile 2, 3,4 si 5 din Urzeala tronurilor caci am primul colum acasa(format din doua carti) dar ma intrebam daca comand astazi pot face cumva ca sa-mi vina comanda pana joi?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am comandat ceva din stoc de la ei luni si mi au zic ca cel mai probabil dupa Craciun vine asa ca slabe sanse

| Zazy a răspuns:

Am făcut multe comenzi, la Emag, și cred că sunt în măsură să-ți răspund. Comanda vine ziua următoare, cel puțin așa a venit la mine, de fiecare dată. Dacă suntem în prag de sărbătoare, vine foarte foarte târziu.

| onuticuta200312 explică (pentru Zazy):

Adica crezi ca daca comand acum nu imi vine pana joi seara?

| Zazy a răspuns (pentru onuticuta200312):

M-am referit ca daca comanzi pe 24 dec. ca sa-ti vina a doua zi, nu va veni, pentru ca e Craciunul.
Dar daca comanzi acum, eu cred ca ar veni comanda pana maine, parerea mea.