| OoOAlexandruOoO a întrebat:

Vreau sa comand un tricou de la CreativeMonkeyz dar stie cineva daca pe langa pretul tricoului trebuie sa mai platesc si transportul sau este inclus in 55 lei?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Daca ai fi citit cu atentie pe site-ul lor(la "termeni si conditii") ai fi aflat si raspunsul la intrebarea ta :
" Pretul produselor afisat pe site este in lei (TVA inclus) si INCLUDE TAXA DE TRANSPORT. Dupa efectuarea comenzii cumparatorul va fi contactat via email pentru confirmare. Transportul se face prin Urgent Courier (www.urgent-curier.ro)."

Vezi "termeni si conditii":http://shop.creativemonkeyz.com/....../index.php

4 răspunsuri:
| Roliii a răspuns:

Intereseaza-te de la site-ul oficial, cauti datele de contact sau cand vrei sa comanzi suni si intrebi

| anonim2596 a răspuns:

Si eu am comandat ceva de la ei si transportul nu era inclus in pret