| Tutuianu_Razvan_1999 a întrebat:

Vreau sa cumpar o carte de pe amazon.co.uk. Cartea costa 3 lire (e refolosita), iar in Romania am vazut ca aceeasi carte costa 70 lei. Deci cat va trebui sa platesc la transport pentru acea carte?
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Tutuianu_Razvan_1999 explică:

Oke am gasit ceva gen estimate vat, postage etc, intrebarea este ce postcode trebuie sa scriu acolo, de exemplu pentru Iasi laughing?

| Ana9999 a răspuns (pentru Tutuianu_Razvan_1999):

Codul tau postal care este in functie de strada unde stai. Ai putea cauta aici http://www.coduripostale.com/......ostale.cgi