| E7eRgY a întrebat:

Vreau sa cumpar subler si micrometru, dar nu stiu de unde sa iau, sa fie de calitate.
As putea sa dau comanda pe internet sau sa ma duc la magazin daca e in Brasov.

Vreau ca aparatul sa fie clasic, mecanic.
Daca stie careva si a mai luat sa imi dea linkul sau denumirea, nu vreau site-uri date de pe google ca asta pot si eu sa fac.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cate stiu eu atat sublerul cat si micrometrul sunt instrumente de masurat cu precizie si sunt facute doar de firme consacrate si sunt doar mecanice.Nu cunosc orasul tau de resedinta dar sigur exista un magazin care comercializeaza unelte si scule.

| E7eRgY explică (pentru corbulalbrosu):

Brasov
Ma gandeam sa dau comanda de la astia pe internet.
http://www.micron-tools.ro/