| AT a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o haina de pe ebay.com (nu de pe cel din Romania, nu imi place acelabig grin) si scrie free shipping, iar pretul bluzei este de 0.21 $ US, ceea ce inseamna ca eu ar trebui sa platesc aproape un leu, din moment ce transportul este gratuit. Este de incredere saitul, nu? big grin cum se procedeaza? trebuie sa platesc mai mult? nu mi se pare "normal" sa dau un leu pe o bluza super frumoasa.straight face. cateva detalii despre ce ar trebui sa fac...

1 răspuns:
| LollyPop99 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te uiti mai atent sau inca o data la cat trebuie sa platesti...sincer..nu cred ca ar costa doau 1 leu bluza aceea thinking Eu zic totusi sa te bazezi pe hainele din Romania sau macar de pe unele site-uri din Romania big grin