| ChloeCupcake a întrebat:

Am gasit pe ebay o carcasa de telefon si scrie Free Shipping. Daca e asa inseamna ca e transportul gratuit si in Romania? Sau numai in SUA? Imi puteti da detalii despre asta si adresa trebuie sa o traduc in engleza adica numarul strazii in number s.a.m.d? Multumesc dau cea mai mare si frumoasa fundita. happy

Răspuns Câştigător
| Cat a răspuns:

Ar trebui sa ai toate detaliile despre expedierea produsului acolo, in pagina de ebay si sa fie mentionat daca e free shipping worldwide sau doar in state.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca o trimite din EE.UU probabil e gratuita livrarea in acel stat si peste ocean va costa ceva.