| deea_1980 a întrebat:

Vreau sa imi schimb ochelarii si vreau sa imi pun rame de astea : http://3.bp.blogspot.com/......clear.jpg, am asa ochelari de soare, dar nu stiu ce va spune lumea daca voi aparea cu niste ochelari de astia, eu am modelul asta acum: http://www.okazii.ro/......LATOR.html

7 răspunsuri:
| deea_1980 explică:

Ce parere aveti de ei?

| rosto a răspuns:

Nu va zice nimic, am mai vazut pe strada persoane. Trebuie sa stii insa ca asta cam este o moda, deci in nu foarte mult timp va trebui sa le schimbi ca vei fi "out of fashion".

| lol1232 a răspuns:

Hey ochelarii astia seamana cu ai lu Joe astia imi plac foarte mult si eu port ochelari si ma gandeam la ăstia acum sa vad cand merg :p imi plac fooarte mult sunt sigura ca sta fooarte binelove strucklove strucklove struck

| Princessee a răspuns:

Daca iti plac mult si mai ales trebuie sa iti stea bine, iti poti lua ce doresti, lumea se va bisnui pana la urma cu noul tau gen de ochelari!

| skarner a răspuns:

Hey ochelarii astia seamana cu ai lu Joe din Jonas Brothers, depinde de cum arati tu

| bubu16 a răspuns:

Conteaza ce spune lumea? eu zic ca nu daca acei ochelari iti plac cumpara-i oricum ochelarii pe care vrei sa-i cumperi sunt chiar tari fata de ceilati:d(fara suparare)

| andaz4 a răspuns:

Eu zic ca sunt foarte draguti si mie chiar imi plac genu asta de ochelari. asa ca te-as sfatui sa iti pui rame asa daca vrei.:X