| Malvin2012 a întrebat:

Vreau sa imi strang bani pentru un calculator de 2.300 ron tip GAMING
Dar ce sa fac ca sa imi strang rapid bani si sa nu muncesc?
Cine are cea mai buna idee are funda!

8 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Du-te la colindat, vinde ce ai nefolositor, cerere si parintilor bani pentru scoala si tu pastreazai pentru consola.
Bafta!

| Malvin2012 explică (pentru MihaiGe):

Buna idee dar craciunu e odata pe an, daca ar fi craciun in fiecare zilaughing

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Stai la semafor 1-2 saptamani cu mana intinsa.laughingDar vezi ca e de munca si acolo ca trebuie sa stai cu mana ridicata si o sa te doara muschii.laughing

| TheBlueDragon a răspuns:

Apuca-te de jocuri gen The-West, Metin2 etc. si vinde conturile!

| Malvin2012 explică (pentru TheBlueDragon):

Si asta e buna ideea, am sa incerc si daca merge o sa iti dau fundita

| TheBlueDragon a răspuns (pentru Malvin2012):

Chestia cu conturile nu-ti aduce bani in 2-3 zile..trb sa lucrezi putin... daca ai noroc iti va aduce bani in viitorul apropiat!

| me22 a răspuns:

Cere-le părințilorhee hee

| Serra a răspuns:

Fara sa muncesti? simplu cerele parintilor poate ai bunici in oras la tine care iti mai dau si strange orice ban