| viorika902 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar aparat de foto NIKON3100 ce zice-ti?

7 răspunsuri:
| OaKi12 a răspuns:

Vrei sa spui Nikon D3100 ca Nikon 3100 nu este. Nikon d3100 este excelen, surprinzator, numai ca nu se merita sa dai 20 de milioane pe un aparat foto decat daca esti profesionista. Ca asa nu are rost sa iei un aparat la 20 de milioane care nici nu sti sa ii folosesti functiile, numai asa de dragul sa te lauzi ca ai un aparat asa scump. funad te rog.

| danyelo112 a răspuns:

Nu e rau.si vezi poate prinzi acum este o oferta iti da husa la el gratuit si iti mai da ceva la achizitionare de produse Nikon.

| Hikari a răspuns:

E frumos si de calitate! happy
Iati-l merita.winking
Sper sa reusesti sa ti-l cumperi!
Succes!winking

| TrixLove a răspuns:

E foarte tare. prietenul meu are. si e foarte bun. face cadre extraordinare...acum conteAZA SI CE obiectiv alegi. mai bine ia un obiectiv 18-70. eu asa il am si sunt mai mult decat multumita de el. depinde si de firma. dar Nikon e o firma buna. bafta. sper ca te-am ajutat cu ceva. funda?

| Alex_3756 a răspuns:

Eu zic ca este foarte bun. Am avut un NIKON_N2000 mi-a plact cum sa comportat da sa zic ca nu a rezistat la apa ( ops. l-am scapat in lac ) Dar in rest era foarte bun la fotografi. Si nikon3100 e foarte bun mertia cumparat, si sa ai mare grija de el! Succesc!

| anonimul9156 a răspuns:

Daca ai bani pentru asa ceva poti sa cump[eri pentru ca am vazut cei poate capubig grin

| viorika902 explică:

Ms mult...chiar ramisesem intre Nikon d3100 si Canon 500D, dar mai tare ma fascineaza Nikon