| ionuttatar a întrebat:

Vreau sa mi cumpar un router wireless dar am auzit ca scade mult viteza de internet.Mie imi merge download ul cu 7-8mb si nu as vrea sa scada foarte mult deoarece eu folosesc netul mai mult sa scot filme.Routerele de 300 sunt mai bune? Imi putet explica cum functioneaza treaba?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Majoritatea routerelor de 150 sau 300 sau 450 scad viteza de download upload la 40-50% fata de LAN.
Recomand ROUTER BUN - cu viteza mare de transfer - 450Mbs (300 Lei) - http://www.turbozone.ro/......543ND.html

Bafta!