| AlexandraPiti a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca mai sunt jambiere in Lidl Ploiesti (vest).
Va rog, sunt de la tara si vreau sa merg acolo.

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Uite cum faci: cauti pe net nr telefon de la magazinul tau din Ploiesti. Fix magazinul ala. Vorbesti frumos, spui clar ca vii din alta localitate pentru acel produs si tocmai de-aia trebuie sa stii sigur daca il au ori ba. Ii rogi sa se uite. Pentru ca nu noi aici stim cate jambiere mai sunt la Lidl si-ar fi aiurea sa faci de la tara drumul de pomana.
Oki?

7 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Pai ce faci? at wits' end Eu te-am sfatuit sa suni la Lidl pentru jambiere si tu te-ncurci cu funde?

| NOname a răspuns (pentru Leocerba):

Iar eşti aşa? :))
http://i.imgur.com/Mnpxu.jpg

Alexandra, mama, bine i-ai făcut! (că eu nu îndrăznesc :)) )

| Leocerba a răspuns (pentru NOname):

Oana Pellea vine cu spectacolul Vocea Umana de Jean Cocteau. O sa fie marti dupa luni, 19 dupa 18 februarie, de la ora 19.
Poti face o rezervare s-o vezi? nu zic eu ca-i a mai grozava dar stie sa dea valoare spatiului si respecta cuvintele. Din ce in ce mai rar pentru actorii nostri.
Recomandarea mea happy

| NOname a răspuns (pentru Leocerba):

Sigur nu e vineri după joi?
Bine, o să încerc. Mulţumesc pentru recomandare (e răvăşitoare).

| Leocerba a răspuns (pentru NOname):

Imi place imaginea pe care ai ales-o la profil.
Iarta-ma laughing nu ma pot abtine sa nu spun asta: sa-ti dea Dumnezeu like!

| NOname a răspuns (pentru Leocerba):

Mersi, mersi, mai ales. E foarte hot couture. ((=

| Leocerba a răspuns:

Uite, Alexandra, am gasit un telefon de la un sediu central Lidl, de unde poti cere contactul pentru Ploiesti Vest. Avantajul acestui numar este ca-i gratis. Dezavantajul este ca nu prea-i gasesti pe-acasa.
Vezi si tu.
Ceau.