| adrian_3646 a întrebat:

Vreau si eu de la voi un raspun ca dau o funda la cine raspunde.De unde pot cumpara jocul asta http://www.vgboxart.com/boxes/PSP/3654.jpg dar din romania vreau de la orce magazin din romania vreau sau de pe net.Va rog jocul asta inseamna mult pentru mine si pentru psp-ul meu, va rog cine site sa-mi spuna, dar vreau daca e magazin sau moll numele daca imi dai maaaluri vreau si numele de exemplu:City Park Mall si numele magazinului in care il gasesc din mall sau alte magazine nu chiar din mall, si daca se poate si localitatea unde pot gasi mallul cu magazinul in el sau doar magaziul. Dau funda. A, si inca ceva una mi-a raspuns ca din mall care mall nu stiu si din localitatea ei de unde sa siu eu unde sta iar alta din spania(eu nu am bani spanioli si am doar 11 ani, daca se poate, nume mall nume magazin din el sau alte magazine din oras si numele orasului unde pot gasi jocul asta va rog e un joc super.

Răspuns Câştigător
| Alexa_3478 a răspuns:

Gasesti in :
Carrefour, unde sunt cartile, dvd-urile. etc...
Real.
Funda?

5 răspunsuri:
| pnKK a răspuns:

Nu stiu daca exista acel joc. Probabil te refereai la GTA Vice City Stories

| pnKK a răspuns:

Toti sunteti disperati dupa funda, dar acel joc ma tem ca nu exista cred ca se referea la alt joc din seria GTA (PSP), pe care l-am postat mai sus, daca ai nevoie de ajutor te pot ajuta sa til comand si tu doar platesti cand ajunge acasa. Acel joc Grand Theft Auto San Andreas Stories ma tem ca nu exista, exista doar GTA: Vice City Stories si Grand Theft Auto Liberty City Stories, ambele pentru PSP

| pnKK a răspuns:

Poti sa cauti linistit acel joc deoarece nu exista. In fine, ce imi bat eu capu cu copii.

| evafanaruto a răspuns:

Oras alba-iulia jud. alba
mall se numeste alba mall
funda?

| mosi a răspuns:

La orice magazin specializat in jocuri, filme, muzica...etc.

de obicei gasesti in orice mall...tongue

sau il poti pirata de pe nettongue