| adrian_3646 a întrebat:

Vreau si eu de la voi un raspun ca dau o funda la cine raspunde.De unde pot cumpara jocul asta http://www.vgboxart.com/boxes/PSP/3654.jpg dar din romania vreau de la orce magazin din romania vreau sau de pe net.Va rog jocul asta inseamna mult pentru mine si pentru psp-ul meu, va rog cine site sa-mi spuna, dar vreau daca e magazin sau moll numele si pretu si daca e pe net siteu.Va rg din tot sufletu, daca imi raspundeti dau funda.

7 răspunsuri:
| Milkyyy a răspuns:

Nu exista gta san andreas stories pentru. psp happy ala este un fake din pacate... pentru. psp sunt numai gta vice city stories, gta liberty city stories si gta chinatown wars big grin... pe astea le gasesti pe la toate magazinele de specialitate gen diverta altex media galaxy etc.

| Roxii a răspuns:

Pai inkeraka in media galaxi sau in malluri la diferite magazine ...de pret nu stiu ce sa-ti spun!

| fox_5674 a răspuns:

http://www.buygames.ro/list.php?search=gta&c1=psp&c2=&x=31&y=6 tot ce am gasit de la gta pentru psp
;) incearca la diverta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Carefour, media galaxy. E un pret bun pentru mine, doar 49, 9 lei. Ieftin nu? Astept funda pee, care ai promiso. Ceau!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vrea jocu si o sa il gasesc in seara asta ori il comand ori il cumpar

| adrian_3646 explică:

Eu am spus si numele daca imi dati maaluri ca sunt 1 miliar si ceva de moluri pe lume sau in romania.

| Kudojikuto a răspuns:

Poi iti spun sigur mergi la Mall SAu la REal