| V77Narcis a întrebat:

Vreau si eu site-uri de pe care pot face comanda de cadouri, articole vestimentare etc

4 răspunsuri:
| zeenath a răspuns:

Urmareste blogul www.angelahaq.blogspot.com. De cateva zile am inceput sa lucrez la un nou proiect pentru cadourile de craciun, cum ar fi sticle de vin sau sampanie personalizate, cu mesaje, nume, decorate cu cu auriu sau argintiu de la 20 ron decoratiu pe sticla, depinde de complexitate, suport x-large sau mini cu decoratiuni diverse ( motive afro, animale, flori, etc.)pentru lumanari sau plante parfumate preturi de la 40 ron ( depinde de model si complexitate, daca se cere cu foita de aur sau de argin sau alte materiale mai ieftine ). Urmeaza sa lucrez la blog si sa postez cat mai repede noile produse! Bafta multa in a a cauta si gasi cadouri, oriunde ar fi ele!;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.piticulvesel.ro
Aici gasesti cadouri potrivite pentru copii si nu numai