| ElizzaTPU a întrebat:

Vrei sa faci un cadou prietenei tale? Intra pe site-ul nostru http://www.fiora.ro/pandative/pandantive-ceas.html cumpara 2 pandantive vintage si al-3 lea ti-l alegi cadou :)

2 răspunsuri:
| ElizzaTPU explică:

Nu vreau sa fraieresc pe nimeni.Chiar daca scrie 1 Septembrie, oferta este inca valabila. Zilele trecute am comandat 2 pandantive, si al 3 lea l-am primit cadouwinking

| CriSSa537 a răspuns:

Pe cine vrei sa fraieresti? acolo scrie *promotie valabila pana la 1 sept 2011 si tu ai postat intrebarea pe 4 sept...las-o balta ca nu toti sunt fraierii taiwinking