| HogeaMarinAlina a întrebat:

Bună ziua, am contul de Facebook spart, ce pot să fac, nu am acces la email, am încercat tot ce se poate, dar nu am reușit.Vă mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Doar cei de la Facebook te pot ajuta, incearca la suportul lor!
Desi eu nu am incredere si nici nu vad platforme precum google sau Facebook de bun simt, in cele mai multe cazuri nu au raspuns niciodata nimanui!

| SuNaM a răspuns:

Încearcă sa vorbești cu Facebook support. Ei pot sa verifice adresa IP de unde intri și își vor da seama ca este contul tău. Dar fără acces la e-mail și fără număr de telefon cam poți sa îl consideri pierdut. Dar merita încercat cu Facebook support