| georgcyc a întrebat:

Care este comisionul la PayPal daca fac cumpărături cu cardul bancar visa de pe Temu?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cand cumperi cu paypal, tu nu platesti nici un comision la paypal, conversia facandu-se automat din lei in dolari sau euro.
Deci, cand faci cumparaturi cu Paypal, tu nu platesti nimic la paypal!

Paypalul ia comision si fee-uri numai de la cei care primesc bani in contul lor de paypal, adica numai cei care incaseaza bani din vanzari, servicii sau transferuri de la alte persoane.