| anonim_4396 a întrebat:

Mesajele sterse de pe discord pot fi recuperate cu ajutorul botilor?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce sunt acelea? Botilor

| Catrice a răspuns:

Sunt care folosesc comanda snipe zi care merg doar pe servere, dar îți afișează un nr mic de mesaje.

| johnnny123 a răspuns:

Nu stiu ce crezi tu ca sunt "botii", dar nu sunt niste robotei magici care indeplinesc dorinte.

Daca-i programezi tu sa acceseze baze de date unde exista stocate mesajele sterse si sa le extraga de acolo, sigur ca da. Dar sincer ma cam indoiesc ca poti sa faci tu asta.