| georgcyc a întrebat:

Tot nelămuriri sunt referitor la acel card la 30 Ron ce îți ajunge acasă prin curier, cum e de unica folosință sau virtual? Plătești transportul pentru acest card ce ajunge acasă?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cardul revolut NU este de unica folosinta, este un card bancar, nu un bon valoric asa cum este gift voucher-ul sau un card paysafe!

| georgcyc explică (pentru Violleta2022):

Am sunat la banca și mi-a explicat cum sa procedez cu alt card atașat contului meu. E foarte bine așa și mai simplu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic că dacă îți iei cardul fizic nu e nici virtual nici de unica folosință

| Hyperion7 a răspuns:

E ca la celelalte bănci.
Spre exemplu la bt ai un card principal în aplicație, identic cu cel fizic și mai multe carduri virtuale care nu treabă cu cardul fizic.
Normal că plătești transportul, nu mai știu cât e, dar știu că se plătește!

Răspuns utilizator avertizat
| Ciprian09 a răspuns:

Daca te referi la revolut, il poti folosi ca pe orice alt card.platesti bineinteles curierul cand ajunge la destinatie!