| FSPRO a întrebat:

Am 17 ani şi aş vrea sa devin fotbalist. Mai este posibil? Am facut scoala de fotbal de la 11 la 14 ani iar apoi nu am mai putut continua pentru ca s-a desfiintat.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ai talent si esti dispus la munca grea atunci inca este posibil.
Culio, un fotbalist argentinian fost si la CFR, a lucrat in constructii pana la 19 ani, abia apoi s-a apucat de fotbal si juca bine pentru campionatul nostru.

| Adry05 a răspuns:

Eu zic ca e cam tarziu dar totul este posibil asa ca nu mai pierde niciun moment si mergi sa-ti gasesti un club care te-ar putea promova.

| Dutu_Cosmin_1994 a răspuns:

Te poti duce la echipe profesioniste.
Dar sa ai experienta necesara si sa vorbesti cu antrenor-ul, Iti dai seama ca daca te ia cineva nu o sa fi golgheter dar cu timp-ul vei devenii.