| Petrica264 a întrebat:

As vrea sa va intreb, ce ar trebui sa fac ca sa devin un fotbalist cunoscut?

9 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Sa dai pe GSP, Petrica laughing), glumesc!
Pai du-te la un club de fotbal, dar iti trebuie talent, ca altfel nu te antreneaza nimeni in particular, cum ar veni de la 0, ca sa ajungi tu mare fotbalist.

| Vi003 a răspuns:

Of, ca si Becali asta tocmai acum se gasi sa stea la zdup, acum, cand tu aveai nevoie de el!winking

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Sa te antrenezi adica:
1. Sa inveti sa faci duble
2. Sa ai incredere in echipa
3. Sa inveti sa dai cu sutul tare la poarta
4.Sa inveti sa dai la poarta din orice loc(aproape orice loc)
5.Sa stii sa dai la fenta
6. Sa stii sa driblezi
7.Sa stii sa iei mingea adversarilor
8.Sa faci sport in fiecare zi
9.Sa nu faultezi
10.Sa stii regulile fotbalului adica sa stii unde se bate hent,sa stii unde se bate aut, unde se bate corner, sa stii unde se bate fault, sa stii pe ce pozitie sa stai, sa stii in fata sau in spatele cui sa stai
11.Sa stii sa dai pe sus cand e zid.
Sper ca te-am ajutat big grin

| Aimèeeee a răspuns:

Iti trebuie multa rabdare, sport de performanta.

| MariusGomoi a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai talent pentru postura de fotbalist,ar trebui sa te ajute si fizicul, iar pentru cum zici tu, fotbalist cunoscut, trebuie sa cunostii pe cineva care te poate face cunoscut rapid, asta daca nu vrei sa faci tu acest lucru din forte proprii

| bogdanrvd a răspuns:

Ehh laughing sa ai talent, sa te antrenezi din greu si sa ai noroc.

| KidBOX a răspuns:

Prima data te duci la un club sportiv, iar daca ai talent... happy

| silvia234 a răspuns:

Sa ai incredere in echipa ta, nu exista eu in echipa, dar exista noi, ca sa castigi intr-un meci, trebuie sa ai incredere in coechipieri tai, sa te antrenezi din greu, fara a te da batut