| SilviuSsS a întrebat:

Am 2 gantere de 15kg fiecare imi pot lucra bicepsul si tricepsul, sau trebuie sa ma duc la sala…

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Da, poti lucra. Cred ca la triceps iti va fi foarte greu cu 15kg daca esti incepator-incepator.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru inceput e super ok, masa musculara se dobandeste prin greutati mici repetitive, forta prin greutati mari

| chazz a răspuns:

Poti cu ganterele lucra si picioare, spate, trapez, umeri, antebrate. orice grupa practic. cauta exercitii cu gantere pentru. acasa pe Youtube, eventual le poti combina cu exercitiile calistenice.

| ShisuiUCH a răspuns:

Parerea pe ca cu 2 gantere nu te poti desfaura cum trebuie, daca era asa simplu multe persoane erau mai masive. Cred ca o luna ar merge dar dupa nu ai mai avea prea multe rezultate