| radish a întrebat:

As dori si eu un program de antrenament, vreau sa lucrez tricepsul, bicepsul, pieptul, antebratul, abdomene, am tot ce-mi trebuie ca sa pot lucra. Vreau sa stiu ce trebuie sa fac luni, marti... etc.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CulturismFitness a răspuns (pentru denis988):

Nu sunt MIKE. Mike este un utilizator de pe site-ul culturismfitness.ro, iar daca ai o intrebare pentru el va trebui sa o adaugi acolo. De obicei pentru eliminarea stratul adipos va trebui sa faci perioada de definire musculara timp de 6-8 saptamani.

Răspuns utilizator avertizat