| adrianMarianMarius a întrebat:

Am dat si eu comanda de niste aparatori de pe eMAG duminica 25.09. 2016 si vr sa stiu cam in cat ajunge comanda, cine a mai facut comenzi de la ei cred ca stiu. Ajunge pana maine, ca atunci am nevoie de ele

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal trebuia sa-l primesti. In 48 de ore din zile lucratoare. Dar daca au avut multe comeniz si au procesat-o abia luni dupa-amiaza poate o primesti miercuri. Depinde si unde stai.

| mihai69 a răspuns:

Comanda poate ajunge și în trei ore (pentru unele produse, cu o suprataxă), ori în aceeași zi, sau peste o săptămână. De obicei, se specifică în cam cât timp vei primi produsul.
În ziua când se predă la curier produsul, primești un SMS; de obicei, a doua zi îl ai acasă.

| Sabina_Teodora_1995 a răspuns:

De obicei pe orice site de pe care comanzi iti scrie numarul de zile in care vei primi comanda in momentul in care o plasezi. Poti sa le scrii un e-mail daca nu ai reusit sa tii minte sau sa suni la numarul de pe site.