| Baiattt a întrebat:

Am inceput de o luna jumate sa fac abdomene.La inceput am incercat vreo 2 saptamani sau cat sa fac doar crunch iar dupa pana acuma am facut de pe youtube ala de 8 min.
Problema e ca nu stiu dc se vede ca e mai facut partea stanga decat partea dreapta.Si cand apas se simte mai bine in stanga si cand ma uit la el si etc. Oare dc? sad

Nu stiti cum pot sa fac pe partea dreapta numa ca sa fie la fel? Ca deja mi-e frica sa mai fac sa nu arat ca pe partea dreapta ii facut si stanga de abia se vede... Ar fi penibil!sad

Cateva sfaturi sugestii va rog?!

1 răspuns:
| RaraSeeDY a răspuns:

Pai te pot ajuta euwinking

Pai cand ai facut abdomenele, o parte de muschi s-a dezvoltat mai bine sau este doar o eroare a organismului!

Pai mai asteapta 2-3 zile si daca nu-si revine atunci nu mai fa abdomene normale...
Sunt atatea metode de abdomene!
Poti face abdomene pe o parte!
Te asezi pe o parte si cu mainile la ceafa faci abdomene. Asa iti dezvolti partea cealalta!
Bafta!