| Baiattt a întrebat:

Cum se fac abdomenele corect?
Eu pana acuma tot faceam ajutanduma de maini si reuseam cam vreo 25 abdomene.Iar acuma vad ca se pune mai degraba mainile la cap si am incercat si de abia pot sa fac 10. E mai greu asa si trebuie sa te ridici pana sus sau un pic ca nu prea inteleg?

De cand am inceput sa fac abdomene cam de 1 saptamana si am vazut ca partea stanga e mai dezvoltata decat partea dreapta si nu inteleg dc.Adica se vede mai bine straight face.

Cateva sfaturi va rog?!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mainile la cap si te ridici cat de mult poti

| goldenbullet a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
Poti incerca. Sper ca te-am ajutat.