| fullstop a întrebat:

Am o intrebare si in mare parte are legatura cu aceasta categorie. Stiti vreo aplicatie pe smartphone care te ajuta sa alergi?

Răspuns Câştigător
| ITMonster a răspuns:

Runtastic e cel mai bun ( E versiunea PRO si FREE ), tu alegi... Bafta! happy big grin

| fullstop explică (pentru ITMonster):

E buna aplicatia, are tot felul de chestii ciclism, inot, calarit si multe altele. Este destul de ajutatoare aplicatia, le-am incercat pe amundoua, dar asta e mult mai simplista si nu face decat sa imi dea ceea ce imi doresc sa fac.

4 răspunsuri:
| sebipopescu1 a răspuns:

Ce te-ar putea ajuta sa alergi? un cronometru eventual laughing

| Bogdind22 a răspuns:

Poti sa iti scoti aplicatii din STORE, gen GYM Book, acolo ai tot felul de exercitii inclusiv Cardio. Bafta. Sper ca ti-am fost de ajutor. happy

| fullstop explică (pentru Bogdind22):

Si eu speram, dar imi pare rau, aceleasi chestii le facem si la sala cu instructorul si nu a dat roade. Aplicatia este buna, dar nu este ceea ce cautam.
Imi pare rau!