| SkandallKamataru a întrebat:

Am o mica problema, de curand am decis sa schimb sala de forta unde merg, iar in noua sala la care vreau sa merg, oamenii de acolo fumeaza si beau alcool.
Ma vor primi oare in sala daca nu beau alcool?
Am intrat sa vad cum e si de fiecare data cand termina cineva un exercitiu isi aprindea o tigara acolo in sala si o fuma, iar intre seturi aveau langa ei o sticla de tarie si dadeau cate un shot.
De mult am vrut sa schimb sala si imi e frica ca nu ma voi integra. Cum trebuie sa procedez? laughing

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

L au arestat iar pe Tate si ție îți arde de sala și glume pe TPU?

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

L-au arestat dar i-au dat drumul in nici 24 de ore, ca nu au dovezi laughing

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Las ca poate il extradeaza in UK si acolo nu mai scapa.

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Tu cu mancatu, el cu sala...

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Tu vad ca esti pus sa il bage in parnaie cu orice pret doar pentru ca nu-ti place fața lui, chiar daca e nevinovat laughing

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Absolut.
Da știi tu vorba aia, fum fara foc nu exista.

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Ca sa-l bage pe el la inchisoare trebuie mai intai sa treaca de mine!

| Lupică27 a răspuns:

Cumperi o sticla de apa, ii rupi eticheta, lipesti pe ea ceva alb si scrii ''Valea Mare'' si se vor gandi aia ca e palinca.

| Mihai_Catalyn_P._2000 a răspuns:

Fa cinste cu o sticla de Arad, de acolo stiu baietii cum sa iti faca primirea

| Lupică27 a răspuns (pentru Mihai_Catalyn_P._2000):

Si daca sunt din aia pretentiosi care nu beau orice coniac, mai bine sa le ia un coniac adevarat de la jidvei.
https://www.emag.ro/......D24CDMMBM/

| SkandallKamataru explică (pentru Lupică27):

Astia nu beau vin ca am fost azi mi-au spus ca vinu e doar asa sa-si clateasca dintii, mi-au zis ca vor Chivas sau Gentleman jack da alea is 120-150 de lei sticla.

| Lupică27 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Pai bun, dar ce ti-am aratat eu e vinars adica coniac adevarat are 42 de grade, e bautura adevarata.
Daca nu le convine le cumperi un trompy.

| SkandallKamataru explică (pentru Lupică27):

Sincer n-am consumat niciodata whiskey sau coniac de la jidvei... mereu cand aud de jidvei ma gandesc la vinuri.