| blackumafia a întrebat:

Am o nedumerire...multi zic ca nu mai exista fotbalist cum era Ronaldinho in perioada la Barcelona, eu tin sa cred ca Del Piero e cu mult peste Ronaldinho! de aceea vreau sa stiu ce credeti! Care e mai bun? sau care a fost.ma roglaughing

2 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Dupa parerea mea Zinedine Zidane a fost cel mai bun

| webay a răspuns:

Mie imi place mult Ronaldinho doarece el juca cu zambetul pe buze.Sincer nu sunt un mare fan al lui Del Piero deoarece nu prea imi place fotbalul din Italia.Insa cred ca dintre cei doi a fost clar mai bun Ronaldinho.