| anonim_4396 a întrebat:

Sallut TPU credeti ca o sa ajung fotbalist peste catva ani am 13 ani si vreau sa ajung la F.C Barcelona sau Steaua stiu ca sunt echipe mari dar as vrea sa ajung acolo. Postul meu este atacant si imi doresc foarte mult sa ajung undeva! am 45 k si joc la C.S. SPORTUL SIMLEU. Credeti in mine?

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Nu te cunosc personal deci nu iti pot da un raspuns direct, insa ai parte de sustinerea mea, stiu ca in viata cu vointa am obtinut tot ce am vrut, perseverenta este ceea ce te va face sa reusesti, insa esti la o varsta frageda, tentatiile vor aparea, iar interesul tau pentru footbal, s-ar putea sa dispara. Dovedeste contrariul si ai tot respectul meuwinking.

14 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Fiecare am avut vise cand am fost mici.

| Ibrahimovic a răspuns:

Fiecare fostbalist mare a plecat de jos, dare greu de realizat ceia ce iti propui tuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau să joc într-un film alături de Megan Fox şi Jennifer Aniston, în timp ce-mi lansează un cântec tribut cei de la Aerosmith în colaborare cu No Doubt şi Yiruma, asta numai după ce apar în câteva spoturi publicitare alături de Federer, Messi şi Thomas Morgenstern.

Toată lumea crede-n mine.

| BracKMyhay95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tare astalaughing)) "Te sustin"

| cosminjuve a răspuns (pentru anonim_4396):

Merit-i funda pentru asta happy

| BracKMyhay95 a răspuns:

Nu o lua in nume de rau dar tu aspiri cam sus gen "F.C. Barcelona" mai bine incearca sa dai cat mai mult pe teren si du-te la o echipa de juniori mai cu renume din Romania ca sa faci performanta. De exemplu eu pana acum 1 an am fost la FC Otelul Galati grupa 94 si nici la Dinamo/Steaua nu am visat sa ajung si eram destul de bin in comparatie cu ceilalti, desigur pe postul de fundas. Fa-ti renume la echipa ta si dupa poti pleca la una gen Steaua, Liverpool, Napoli... dar Barca nu stiu ce sa zic, cei mai buni din lume ajung la echipele din TOP.

| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

Păi ai foarte mult de muncit ca să poți ajunge așa sus. Trebuie să muncești foarte mult. happy

Oricum, eu îți doresc multă baftă. :p
Pa, pa. wave

| Z3US a răspuns:

E bine sa crezi in tine. tu insuti. nu pune pe altul sa creada. tot ce este interzis inavata... sa te consolezi... tu pe tine. alsa probleme altora. si eus unt fotbalist. acum sunt la SportTeam la echipa mare am 2 luni acolo. sunt atacant. si ador acest post! Ai grija!

| andrewwPK a răspuns:

Cosmina231 Dami Idu-l tau de messhappy

| cosmin231 a răspuns (pentru andrewwPK):

Verescosmin21@yahoo.com

| InQ a răspuns:

Poti...daca te tii de fotbal si antrenamente si desigur trebuie sa pui si suflet si sa fi serios.

| George8546 a răspuns:

Daca joci asa la echie de liga a 4-a, a 5-a nu prea ai sanse insa daca reusesti sa te inscri la echiapa a 2-a a 3-a de la cv orase mari (chiar daca sun in liga 4)si joci bine ai mari sanse sa te vada cineva si sa te promoveze.
Eu iti ofer oricum mult succes (sunt dinamovist)

| cosmin231 a răspuns (pentru George8546):

Mersi ca ma susti

| seamarin2 a răspuns:

Daca joci bine si joci si tuh la echipe din astea mai asa te ia si pe tine uni ca petrolu, cfr si poate daca teo vedea aia de la steau ca joci bine poate te transfera la steaua, la Fc Barcelona cam ar trebui sa locuiesti mai bine in Spania oricum ar trebui sa fi super bun pentru ca Fc Barcelona sa te ia in echipa