| Tereny a întrebat:

Am o prietena care are 11 ani si are 50 de kilograme. Nu arata deloc grasa, pare de 35 kg. Credeti ca este grasa?

Răspuns Câştigător
| ShadowOnMyRainbow a răspuns:

Poate sa aiba oase mai tari si mai grele, nu e nici o problema. Poate e mai inalta sau mai dezvoltata, si sanii aduc cateva kilograme in plus.

4 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Greutate corpului nu se masoara doar in grasime. Poate are o structura osoasa dezvoltata si masa musculara de asemenea. +inaltimea.

| CartoonN a răspuns:

Ohohoo la 11 ani 50 de kg, cam plinuta.Arata sau nu, sunt destul de multe kg.Tu ca prietena... ajut-o, scoate-o la alergat, vine vara, seara in parc sa dea cateva ture. Abtine-o de la mancare. Daca la 11 ani 50 de kg peste 3-4 ani o sa fie patrata.Si fetele grasute nu prea atrag baietii, va fi o problema pentru ea cand o sa creasca.
Bafta!

| Tereny explică (pentru CartoonN):

Acum are 13 ani si are aproape 60 de kg.winking

| VisCoL a răspuns:

Depinde si de masa musculara. oricum este putin peste normal