| adela2012 a întrebat:

Am vazut la televizor ca zicea ca bicicleta, fiind un exercitiu cardio, este buna pentru colaceii de pe abdomen. Nu a precizat tipul de bicicleta care trebuie, dar eu am cautat pe internet si am vazut ca sunt acele biciclete eliptice pe care faci exercitiile stand in picioare si care iti lucreaza toti muschii corpului.
Eu acasa am bicicleta magnetica pe care stai in fund si dai din picioare. Vreau sa stiu daca este vreo diferenta intre ele si daca ma va ajuta la fel de mult sa scap de colaceii de pe burta.

2 răspunsuri:
| Ionutz_Leonard_1995 a răspuns:

Nu stiu ce crezi tu dar una electrica(pe care o ti si in casa).Mie mi se par la fel de eficiente dar cea normala trebuie sa iesi mereu cu ea afara.Asa o ai direct la indemana... oricum intr-o zi n-o sa slabesti mult laughing

| adela2012 explică (pentru Ionutz_Leonard_1995):

Nu prea am inteles nimic din ce ai spus tu aici laughing
Eu nu ma refeream la bicicleta cu care te plimbi afara, ci la cele magnetice si eliptice cum sunt si la salawinking