| razadeluna a întrebat:

Ar fi o idee buna ca sa facem putina gimnastica in fiecare dimineata (copiii, adolescenti)? Voi obisnuiti?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ca da, azi am aflat ca trebuie chiar mult, inima rezista pana la 190 e batai per minut

| LoveSleep a răspuns:

Dacă ar fi s-o iau așa, ar însemna să fac gimnastică înainte de culcare.
Aș fi prea obosit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Pai da ce mah, tu te culci dimineata?

| RainmakerX a răspuns:

Eu fac program de forta aproape in fiecare dimineata (*exceptie duminica*)
Eu unul cred ca ar fi o idee buna. Nu are ce rau sa-ti faca, din contra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da big grin si DA

| Kenya a răspuns:

Fac mai tot timpul cand am timp si nu trebuie sa plec acasa devreme happy

| Kyılε a răspuns:

Din pacate nu obisnuiesc, dar sa stii ca ar fi o idee foarte buna cu privire la sanatatea noastra.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Gimnastica zilnic at trebui sa fie obligatorie, deoarece ne mentine mai sanatosi.Eu fac gimnastica dimineata si imi incep ziua cu zambetul pe buze.

| nlko a răspuns:

Da si da...eu si alerg de dimineata.

| AlessaLovesYou a răspuns:

Da si da, atat dimineata cat si seara daca nu sunt prea obosita.