| kpoplover21 a întrebat:

As putea slabi in 2-3 luni 10 kg?
Care sporturi sunt cele mai indicate pentru a scapa de grasimile de pe abdomen si de pe picioare?(sunt fata)
Dau fundita! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| SeReNoo a răspuns:

Buna!
Iti recomand sa te duci la sala.
Acolo poti face banda si alte exercitii care te pot ajuta si nu le poti face oriunde.
Sau mai vorbesti cu inca 2-3 prietene si iesiti la alergat prin parc sau unde va cade voua comod tongue

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca la capitolul sanatate stai bine, poti face abdomene/alergari/urcatul treptelor/sarituri cu coarda/ si renunti la dulce/fainoase.
O zi frumoasa sa aihappy

| Lynna a răspuns:

Buna. Alergatul ajuta mult, la fel si abdomenele. Bafta!

| kar1GaNNN a răspuns:

Joaca mult handball.

| Radu_Gheorghe_1993 a răspuns:

Sport si dans eu as merge mai mult pe dans ca daca iti pica sarba o sa dai intr-o zi vreo 6 kg sau cine stie7 kg ca sarba e cel mai greu dans si mai ales jive daca te intereseaza ma puteti contacta la dansatorul001 si va spun la scoala de dansuri sa mergeti

| deniidenisa187 a răspuns:

Ai putea merge la KANGOO JUMS.Este un sport prin care te distrezi dar si slabesti. Daca nu ai auzit de acest sport poti sa incepi sa mergi cu rolele.Este foarte sanatos. Daca vrei sa slabesti, fa asta macar o data pe saptamana.