| DropsOfLov3 a întrebat:

Buna TPU

Cum as putea scapa de celulita si grasimile in plus de pe picioare si abdomen? big grin
Fundita happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Din pacate nu sunt remedii pentru celulita!
Te pup!

| dogslover a răspuns:

Du-te la sala sau fa un sport. Mi se pare logic...

| Bogdan_Diana_Didona_1975 a răspuns:

Dusuri, masaj cu zat de cafea apoi se aplica o crema anticelulitica, cu care se maseaza usor, dar macar vrea 5 min.
Am folosit gel aniticelulitic Solutions, acum redus de la 38 lei la 24, 9 lei si gel pentru fermitate, la acelasi pret. Pt oferte, contateaza-ma.

| ThePinkWorld a răspuns:

Pentru celulita exista o crema. o prietena a folosit aceasta crema si chiar a ajutat-o. Intreaba la farmaciehappy