| anonim_4396 a întrebat:

Athletic Bilbao - Shalke - 1
Valencia - AZ Alkmar - 1
Metalist Kharkov - Sporting Lisabona - GG

ce ziceti? ...sa bag asa?

7 răspunsuri:
| liveforsport a răspuns:

Eu cred ca Bilbao va trece de Shalke dar oricum Shalke este capabila sa intoarca rezultatul, Valencia trece de Alkmar fara nici o problema iar Metalist are jucatori valorosi si daca se vor concentra si cu putin noroc poate trece de Sporting!

| Memories a răspuns:

La primele 2 ai pus bine da nu inteleg ce inseamna gg?

| anonim_4396 explică (pentru Memories):

Gol-gol ...adica ambele echipe inscriu cel putin o data!big grin

| M2ryus a răspuns:

La primul meci 1x, la al doilea 1, la al treilea pfx, asa zic eu.

| victor333 a răspuns:

Schalke bate bilbao valencia umileste alkmar metalist trece de sporting iar atletico face egal cu hannover

| anonim_4396 explică (pentru victor333):

Shalke bate bilbao? ...ma cam indoiesc!

| gojira a răspuns:

Vezi pe www.pariazaresponsabil.ro
Seara buna!