| nicusor_4160 a întrebat:

Ce ziceti de meciurile astea cine castiga?
Valencia : Az Alkmaar 1
Athletic Bilbao : Schalke 1
Hannover : Atletico Madrid 2
Metalist Kharkiv : Sporting Lisbon 2
vreau sa bag la pariuri!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Valencia-Alkmar 1 (ai pus bine aici Valencia e obligata sa castige deoarece a pierdut in tur)
Bilbao-Shalke 1 (eu asi zice mai degraba 1/x desi Shalke mai are si ea sanse)
Hannover-At.Madrid 2 (cred ca se duce mai departe Madrid x/2 )
Metalist-Sporting 2 (am vazut ca e favorita Metalist. Sporting joaca mult mai bine acasa decat in deplasare deci se duce Sporting mai departe x/2 )
Ai pus bine dupa parerea mea.Insa nu ai cum sa fii sigur de nici un rezultat.Intotdeauna sunt surprize dar biletul acesta ar trebui sa iti iasa zic eu.Numai bine!

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Sporting joaca mai bine in deplasare nu acasa.Greseala mea.

| gojira a răspuns:

Vezi pe www.pariazaresponsabil.ro
Seara buna!