| MrMihnea a întrebat:

Ati putea sa`mi ziceti si mie un program pentru sala? De exemplu: luni sa`mi lucrezi abdomenul si pieptul, marti... etc.

Si poate niste sfaturi despre ce sa mananc inaine de sala (ma duc dimineata)

Răspuns Câştigător
| FitMonkey a răspuns:

Ma refer la cate zile mergi pe saptamana la sala de 3-4-5 ori
uite un program de 4 zile:

Luni: piept+biceps
Marti: abdomen+picioare
Miercuri: pauza
Joi: spate+triceps
Vineri: umeri+trapez

bftwinking

4 răspunsuri:
| FitMonkey a răspuns:

Program de cate zile?

| MrMihnea explică (pentru FitMonkey):

1 luna

| MrMihnea explică (pentru FitMonkey):

mersi

| FitMonkey a răspuns (pentru MrMihnea):

Ma refer la cate zile mergi pe saptamana la sala de 3-4-5 ori
uite un program de 4 zile:

Luni: piept+biceps
Marti: abdomen+picioare
Miercuri: pauza
Joi: spate+triceps
Vineri: umeri+trapez

bftwinking

| Justrollin a răspuns:

Luni:spate trapez
Marti:Umeri triceps
Miercuri:pauza
Joi: Picioare
Vineri: Piept biceps
si in week end poti baga abdomene, sau daca vrei sa ai liber in week-end baga abdomenele in una dintre zilele in care te duci la sala