| StrongHeart a întrebat:

Azi Barcelona joaca acasa cu Sociedad.Cum a ajuns Sociedad pe locul 1? Nu mai sunt la curent cu fotbalul.

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Afli foarte usor uitandu-te la clasament, au ajuns pe locul 1 facand mai multe puncte decat adversarii.

| StrongHeart explică (pentru Ioandelasal):

Nu e asa simplu, depinde ce jucatori s-au transferat, ce antrenor au, etc, o echipa slaba nu se ridica din senin in top.

| Ioandelasal a răspuns (pentru StrongHeart):

Stiu asta, nu trebuia sa-mi spui, doar ca au ajuns pe locul 1 facand mai multe puncte decat adversarii si asta au putut-o face doar jucand bine, asa ca inseamna ca au jucatori buni.

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Ioandelasal):

La sfarsitul campionatului o sa vedeti pe Real Sociedad terminand pe loc de Europa league.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Xenoverse1):

Drept sa spun nu ma intereseaza cine o sa castige campionatul in Spania si nici clasarea echipei Real Sociedad. Am raspuns doar la intrebarea utilizatorului, dat fiind ca urmaresc putin si campionatul din Spania.

| Drimmero a răspuns:

Atat Barca cat si Real sunt varza, ar cam fi cazul sa mai ia si altii campionatul in Spania ca astea 2 au dus furtul la rang la arta.

| sabin89 a răspuns (pentru Drimmero):

Furtul?

| Drimmero a răspuns (pentru sabin89):

Au furat astea 2 impreuna in fotbal cat n-au furat politicienii in toata existenta lor.

| Sn4k3 a răspuns:

Cum se ajunge de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin perseverenta, sociedat e o echipa cu traditie in urma cu cativa ani se lupta mereu la titlu apoi brusc s-a dus ca țiganul la mal. pai cine ai vrea Barcelona sa fie? /laughing O mai avut momente bune sociedat da sa înecat.din punctul meu de vedere atletico Madrid va câștiga campionatul sau tot Real Madrid.