| PorcușorulDeGuineeaV a întrebat:

Brock Lesnar va avea meci la Wrestlemania NY/NJ(29)? Daca da cu cine?

12 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Brock Lesnar va avea un meci in Wrestlemania cu Triple H.

| PorcușorulDeGuineeaV explică:

Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Triple H mda pana si eu stiu asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu omul care s-a retras de vreo 4 ori pentru totdeauna: Triple H.

| diannna38 a răspuns:

Da va avea meci cu King of Kings The Game Triple H va fi ultimul meci inaintea meiniventului dintre The Rock si cel care ma scoate din sarite pana la nervi laudarosul huiduitul marele smecher John Cena

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru diannna38):

De ce te enerveaza? pe mine ma sacaie CM Punk

| diannna38 a răspuns:

Pentru ca se da mare ca a facut videoclip cu snoop dog si eminem si eu pot sa fac videoclip cu florida sa cu psy ca data e bogat pot sa cumpar jumate din Bucuresti si Punck ma sachie dar respect pentru cena ca i-a dat un ko la punk la raw vineri 1 martie abia astept wrestlemania 30 co sa vina hardy si ston cold steven austin

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru diannna38):

Vaii multumesc cam i-ai zis de wrestlemania 30 ca nu stiam ca vine hardy sau stone

| diannna38 a răspuns:

Nai de ce si uitate neaparat la Wrestlemania 29 ca si-o ia punk de la taker si va fi 21 la 0 eu ma uit deseara pe voyo la 3

| diannna38 a răspuns:

Da aseara la smackdown a zis ca face ori ce sa ajunca la wrestlemania 29 si vice mchmon i-a dat un meci dar daca il castiga si_a luat meciul pentru titlul wwe la extreme rules 2013