| anonim_4396 a întrebat:

Undertaker a pierdut la WrestleMania :O :O :O 21-1...
Eu încă sunt șocat :O...voi ce părere aveți credeți că a meritat Brock Lesnar?

Răspuns Câştigător
| Radu1015 a răspuns:

Sunt un fan Smark WWE.
Da, si eu sunt socat. Dar hai sa ne gandim asa, daca castiga Taker avea o retragere aiurea, cu o victorie. HBK de exemplu s-a retras cu o infrangere la fel si Undertaker! El are si o varsta! Si in plus Lesnar a meritat deoarece el pare tipul dur in WWE, dar el sta acolo doar pentru bani. Paul Heyman, managerul lui de exemplu iubeste compaina asta.

14 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Am o veste pentru tine, in caz ca nu stiai...

| OnuOnulică a răspuns (pentru Zenithf):

Ce pana mea vrei măi omule? o.O dacă nu înțelegi sportul nu te băga aiurea în seamă.

| Zenithf a răspuns (pentru OnuOnulică):

Vrei sa zici spectacolul? Ala nu-i sport, ii circ. laughing

| Nero a răspuns:

Sa mori tu...am uitat sa ma uit! totusi imi pare rau de recordul lui Taker insa era clar ca o matahala ca Lesnar o sa castige (l-a dominat si pe Cena intr-un meci fara reguli parca unde a pierdut dintr-o prostie). Undertaker o sa ramana o legenda in wwe indiferent de scor.

| Digital112 a răspuns:

Nu merita lesnar, dar undertaker e cam batran, totusi

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

rolling on the floor)) socat auzi
nu-l pot numi sport, daca iti place sa te uiti la asa ceva trebuie sa te astepti la orice, totul se schimba cum nimeni nu s-ar gandi pentru a atrage mereu atentia... nici boxul nu imi place, dar acolo sunt si ei pe categorii, si au cateva meciuri pe an.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi eu am fost şocat. Cred că până şi cel mai smark fan al wrestlingului nu se aştepta la aşa ceva. Au fost Michaels şi Punk anii trecuţi, de la care m-aş fi aşteptat să obţină victoria, dar Lesnar... E credibil omul, adică el e "bestia", dar totuşi, Undertaker e "Fenomenul". Dar, asta e, a fost decizia lui şi trebuie să i-o respectăm. Partea proastă, care ar îngropa WWE-ul ar fi ca Lesnar să nu accepte un contract full-time şi atunci degeaba a obţinut o victorie în faţa lui Taker la WrestleMania. Sau ar fi aiurea pentru Taker, dacă oficialii WWE-ului nici măcar nu i-ar oferi un contract full-time lui Brock. laughing

În fine, bine că-i Bryan campion, asta după ce i-a umilit pe Triple H şi lingăii lui. Cesaro a câştigat Battle Royal-ul, a făcut face-turn părăsind The Real Americans, iar segmentul de început cu Austin, Rock şi Hogan a fost demenţial şi de ţinut minte o viaţă.

| OnuOnulică a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă așteptam ca tu să îmi răspunzi știam că te uiți! happy
Oricum eu pe Brcok Lesnar nu aș fi pariat niciodată nici măcar 1%...

| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Puteam paria şi cu propria viaţă înainte de WM că Taker obţine victoria. laughing Atât de convins eram.

| Alexandruerror63 a răspuns:

Nu sunt uluit de faptul ca Brock Lesnar a castigat pentru ca Undertaker e batran ar fi trebuit sa se lupte atunci cand Undertaker era mai tanar si pariez Pol Heiman si-a a trisat ca atunci in meciul dintre Brock Lesnar si Cm Punk

| Smekeru_Darius_1999 a răspuns:

Taker nu mai este ce a fost, acum nu mai este de speriat nu mai are plete nimic, totusi mie imi place mult de Taker, as fi pariat 100%100 pe el, nu credeam ca poate sa il bata Lesnar, am ramas socat cand am vazut ca albitru a numarat pana la trei in podea

| Florin_Sebastian_Dinu_1992 a răspuns:

Wwe ii daduse victoria lui taker, dar el nu a putut sa reziste fizic si pentru a nu crea impresii negative despre el, a decis sa renunte desi el stia ca trebuia sa castige. wwe a fost socat si de aceea melodia lui lesnar nu s-a auzit la final dupa ce a castigat, deoarece lesnar trebuia sa piarda si wwe nu regizase asemenea deznodamant, undertaker nu este asa batran pe cat credeti voi are doar 49 de ani, oricum a facut meciuri mult mai bune la wrestlemania si lesnar stia ca trebuie sa piarda si el a fost surprins ca a castigat. De aceea wrestlingul este o arta este un "sport" usor imprevizibil chiar daca tot ce se intampla este regie