| DeliaLavinia1999 a întrebat:

Buna am 1.55 m la varsta de 13 ani
Cum pot sa fiu mai inalta?

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Fa sport, bascket, inot intinde-te pe o bara. Ca sa te inalti trebuie sa practici asta ceva timp

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Manca proteine mai multe, renunta la zahar, paine, fa sport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ai timp să crești. momentan, ai o înălțime bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sportul ajuta. Oricum, ai timp sa cresti.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, inca esti mica ai tot timpul din lume sa cresti! Stai linistita, ai doar 13 ani. Vei mai creste pana te vei face mare.

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

Si eu am 13 ani si am 1.64, ca sa fii mai inalta poti purta tocuri, dar eu daca as fi in locul tau m-as multumi cu inaltimea pe care o am big grin

| Tuitii a răspuns:

Ai răbdare, o să mai creşti. mai e timp

| JoRaicovici27 a răspuns:

Nu toti oamenii sunt inalti. De exemplu eu am o BFF care are 1.56 si are 14 ani. Dar poti sa incerci daca stau pe covor pe spate si te intinzi cat poti. Sincer eu nu as vrea ca prietena mea sa se schimbe. Cine te vrea o sa te aiba asa cum esti happy :*